|
Raczej powinna to być dodatkowa osoba/osoby siedząca/e w jakimś pomieszczeniu a info o karnym, spalonym itp. powinni zgłaszać do głównego. Wydaje mi się, że tak byłoby szybciej i sprawniej. Zresztą najpierw trzeba to wprowadzić a potem z czasem udoskonalać.
Przepisy o dotknięciu piłki w polu karnym też powinni zmienić. To jest chore, że jedna osoba mówi o karnymy a druga, że to raczej przypadkowe zagranie.
Ostatnio edytowane przez Zwitter : 01.12.2016 o godz. 16:10.
|