Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.12.2016, 15:31. Powtórki dla sędziego.
Zastanawiam się dlaczego Ekstraklasa nie wprowadzi powtórek dla sędziego, tak aby skończyły się sytuacje kontrowersyjne jak z wczoraj.

Tak to obecnie wygląda w Holandii:

https://www.youtube.com/watch?v=9vKZHJJEva4

A tak w Stanach:

https://www.youtube.com/watch?v=16OQVTShqgM

Na co oni czekają?

https://www.facebook.com/Chcemy-Powt...3421486010385/
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 01.12.2016 o godz. 15:56.
Ddf
Odpowiedz cytując