Zastanawiam się dlaczego Ekstraklasa nie wprowadzi powtórek dla sędziego, tak aby skończyły się sytuacje kontrowersyjne jak z wczoraj.
Tak to obecnie wygląda w Holandii:
https://www.youtube.com/watch?v=9vKZHJJEva4
A tak w Stanach:
https://www.youtube.com/watch?v=16OQVTShqgM
Na co oni czekają?
https://www.facebook.com/Chcemy-Powt...3421486010385/