|
Petar musi uważać bo w obecnej dyspozycji jest nam potrzebny na derby. Mam nadzieję, że Głowa wyzdrowieje bo Uryga i Żemło potrzebują kogoś doświadczonego obok siebie. W meczu z Amicą Żemło zagrał przyzwoicie jak na pierwszy raz od niepamiętnych czasów. Myślę, że minimum remis to nasz obowiązek.
|