Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.12.2016, 14:36
Petar musi uważać bo w obecnej dyspozycji jest nam potrzebny na derby. Mam nadzieję, że Głowa wyzdrowieje bo Uryga i Żemło potrzebują kogoś doświadczonego obok siebie. W meczu z Amicą Żemło zagrał przyzwoicie jak na pierwszy raz od niepamiętnych czasów. Myślę, że minimum remis to nasz obowiązek.
Odpowiedz cytując