|
Sędziowie wprowadzili Lecha do półfinału - błędy arbitrów w obu meczach skandaliczne. To, co wczoraj wyprawiała ta ....a z gwizdkiem, dajcie spokój... Najgorsze, że dalej sobie będą spokojnie kręcili swoje wałki, nikt się nawet nie zająknie nad sposobem prowadzenia tego dwumeczu.
Inna sprawa to nasze asy w defensywie - Uryga i Żemło to jest poziom rezerw, o Mójcie to już w ogóle szkoda gadać.
|