Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#343
Stary 01.12.2016, 08:03
Sędziowie wprowadzili Lecha do półfinału - błędy arbitrów w obu meczach skandaliczne. To, co wczoraj wyprawiała ta ....a z gwizdkiem, dajcie spokój... Najgorsze, że dalej sobie będą spokojnie kręcili swoje wałki, nikt się nawet nie zająknie nad sposobem prowadzenia tego dwumeczu.

Inna sprawa to nasze asy w defensywie - Uryga i Żemło to jest poziom rezerw, o Mójcie to już w ogóle szkoda gadać.
Odpowiedz cytując