Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2016/17
Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
316
30.11.2016, 11:18
Po meczu z Zagłębiem w zeszłym sezonie w końcu mamy ważny mecz na swoim stadionie. Kaziu już czeka na nas, idealna okazja do rewanżu po przejściu Wronek.
Herbi1303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Herbi1303
Znajdź inne posty napisane przez Herbi1303