|
to może ja zapytam, czyje konto zasilają wpływy ze sprzedaży pamiątek? Tak pytam, bo przecież np. w takiej cwe7ce, różne z tym bywa... Ktoś zna prawdziwą odpowiedź?
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
|