Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 29.11.2016, 17:34
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
brak Arajuriego Trałki i Pawłowskiego to na pewno osłabienie dla nich
Występ Pawłowskiego w pierwszym meczu z nami był dla nich osłabieniem. Dla mnie, przy jego obecnej formie, to ich wzmocnienie
Odpowiedz cytując