Skoro nasze propozycje - to w Jadze trenuje jakiś Japoniec -
http://www.90minut.pl/news/273/news2...giellonia.html. Można by sprawdzić, jeśli by go w Jadze odpalili, w końcu 1) bramkarz - a nasi są lipni 2) podobno sam za swoja kase przyjechał, może nie chce dużo zarabiać 3) Może przyciągnąłby jakichś fanów Japońców - marketingowy plus

Tak tytułem marzeń ściętej głowy
