Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19325
Stary 29.11.2016, 16:28
Skoro nasze propozycje - to w Jadze trenuje jakiś Japoniec - http://www.90minut.pl/news/273/news2...giellonia.html. Można by sprawdzić, jeśli by go w Jadze odpalili, w końcu 1) bramkarz - a nasi są lipni 2) podobno sam za swoja kase przyjechał, może nie chce dużo zarabiać 3) Może przyciągnąłby jakichś fanów Japońców - marketingowy plus Tak tytułem marzeń ściętej głowy
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując