elliot_ness napisał(a):

Dziwnym zbiegiem okoliczności jest fakt że forma Boguskiego przychodzi zawsze z końcem kontraktu. Może by tak dla korzysci Rafala i Wisły było podpisywanie umowy zlecenia odnawianej z końcem każdego miesiąca .
|
Zwróciliśmy uwagę z kolegą na to samo. Nawet jeśli to przypadek, to dobrze, że raz (czy obecnie dwa) razy na dłuższy czas Rafał błyśnie. Co do jego obrońców, to cieszcie się tą wielką chwilą, bo w ostatnich latach jest ich bardzo mało. Tak czy inaczej brawo Rafał, bo dwa hattricki w 3 meczach to wyczyn.