Kemot22 napisał(a):

|
Podstawą wygranej była zmiana ustawienia na 4-5-1 bo mamy silny środek pola. W Szczecinie popełniono błąd taktyczny grając 4-4-2 mając tak osłabiony skład i nie zagęszczając środka pola przez co Pogoń szybko przechodziła pod naszą bramkę.
|
W Szczecinie zagraliśmy takim samym systemem i takim samym środkiem pola jak z Arką...
Problemem były boki, zarówno w pomocy, jak i w obronie.