|
Jeżeli w obronie zagrają Uryga i Mójta to nie ma co liczyć na 0 z tyłu. Pewnie padnie sporo bramek, oby więcej dla nas. Arka nie była żadnym wyznacznikiem, bo jest w słabiutkiej formie, Mecze z Lechem i Lechię pokażą gdzie faktycznie jesteśmy. Jak ich przejdziemy to zdobycie Pucharu będzie na wyciągnięcie ręki.
|