Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 28.11.2016, 17:56
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Jaką kontuzje ma Guzmics? Jakoś po kadrze nagle kontuzje złapał. Czyżby nie chciał czmychnąć do innego klubu? Mójte trzymać jak najdalej od boiska to będzie dobrze. Kto zatwierdził ten transfer w ogóle? Kapka? Co oni w nim widzieli jak go brali? Bramki i asysty z Podbeskidzia?, a spadków x 3 się nie dopatrzyli? Cywka niech już lepiej gra na tej lewej obronie. Na prawej orłem nie był, ale na lewej szło mu całkiem nieźle. Przynajmniej ma kondycje i szybkość czego nie można powiedzieć o Mójcie. Mójta ma tylko stałe fragmenty, ale obrońca z niego żaden! Tylko zwycięstwo, żadne granie na remis! Wygrać spokojnie najlepiej do zera i pożegnać niebieskie pionki!
Rysio ma kontuzje kolana bodajże po ostatnich meczach eliminacyjnych i wraca na Lechię
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując