Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 28.11.2016, 15:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Były podjazdy po meczu rezerwowym składem z Pogonią, a po zwycięstwie 5-1 nad Arką już cisza w temacie?
Dziwne, bo albo oba mecze na konto Sobolewskiego jako trenera, albo oba na konto Wdowczyka...
Żadna cisza.

Napisałem w innym temacie że "niestety" meczu nie widziałem bo musiałem wyjechać. Tak czasem bywa.
(Rozumiem że zagraliśmy ofensywnie)

Zresztą jakbyś czytał ze zrozumieniem to co pisałem wcześniej, to krytykowałem Sobola/Kmiecika za grę o zwycięstwo "okrojonym" składem zamiast się bronić i przegrać 2-0 a nie 6-2 w Szczecinie. A nie za całokształt. Za to sam pisałem że w meczu z Arką musimy atakować i zagrać dokładnie tak jak w Szczecinie. Ofensywnie i do przodu. Inny rywal i inny skład.

Więc teraz wolfy otwórz swoja lodówkę jeszcze raz i znowu trochę lodu proponuje. Bo widzę ze szukasz spiny jak alpinista adrenaliny i bez tego nie umiesz funkcjonować ani rozmawiać.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując