elliot_ness napisał(a):

Dziwnym zbiegiem okoliczności jest fakt że forma Boguskiego przychodzi zawsze z końcem kontraktu. Może by tak dla korzysci Rafala i Wisły było podpisywanie umowy zlecenia odnawianej z końcem każdego miesiąca .
|
A może byście tak wreszcie się od niego odwalili (delikatnie rzecz ujmując)? Cała drużyna miała wahania formy.