Posędziuje nam jeden z naszych ulubieńców - Paweł Raczkowski. Dodam tylko, że w tym sezonie żadnej innej drużynie nie wlepił tylu żółtek co nam ( 10 w 3 meczach) i nie podyktował tylu karnych co przeciwko nam (2). Nadzieja w tym, że gramy z klubem z krainy podziemnej pomarańczy a arbiter to warszawiak
