Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 28.11.2016, 12:27
Posędziuje nam jeden z naszych ulubieńców - Paweł Raczkowski. Dodam tylko, że w tym sezonie żadnej innej drużynie nie wlepił tylu żółtek co nam ( 10 w 3 meczach) i nie podyktował tylu karnych co przeciwko nam (2). Nadzieja w tym, że gramy z klubem z krainy podziemnej pomarańczy a arbiter to warszawiak
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 28.11.2016 o godz. 12:33.
Odpowiedz cytując