AntyMod napisał(a):

|
..w czasach dominacji wislackeij nie pierdneliscie nawet ...(...)... My walczylismy o LM z europejskimi potegami - oprocz anderlechtu -
|
Brzmisz jak Tomaszewski albo Gmoch opowiadający o Wembley. Wiesz o tym?
Albo jak Agnieszka Holland mówiąca o polityce.
Zwitter napisał(a):

Ludzie dorośli jesteście (chyba) a spieracie się o jakieś pierdoły. Jak fani z gimbazy Realu i Barcelony. Wrzućcie na luz
|
Głos rozsądku.