Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9159
Stary 28.11.2016, 11:26
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
..w czasach dominacji wislackeij nie pierdneliscie nawet ...(...)... My walczylismy o LM z europejskimi potegami - oprocz anderlechtu -
Brzmisz jak Tomaszewski albo Gmoch opowiadający o Wembley. Wiesz o tym?

Albo jak Agnieszka Holland mówiąca o polityce.

Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Ludzie dorośli jesteście (chyba) a spieracie się o jakieś pierdoły. Jak fani z gimbazy Realu i Barcelony. Wrzućcie na luz
Głos rozsądku.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując