Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19318
Stary 28.11.2016, 07:26
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Problem z Legią jest taki, że oni przyjęli strategię Bayernu. Bardziej niż o wzmocnieniu swojego składu myślą o osłabieniu konkurencji, więc faktycznie kupują zwykle po kilka osób na pozycję. Sprawdzi się to dobrze, nie sprawdzi się to grzeje ławę albo wchodzi na ogony, ale ważne, że nie gra u przeciwnika.
A my to dla nich teraz taka konkurencja...
Odpowiedz cytując