Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
BW.WISŁA
Member
Od: 02.2011
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
12668
27.11.2016, 23:35
Parkingi masz pod stadionem po dychu za całość. Wyrobienie karty i zakup biletu to już zależy od ilości ludzi stojących w kolejce. Ale jakieś 3 godziny przed meczem to pasowało by być
BW.WISŁA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BW.WISŁA
Znajdź inne posty napisane przez BW.WISŁA