Blaszczu16 napisał(a):

|
A gowno prawda! Wisla ma kibicow w calej Polsce i to ze Krakow mniejszy od stolicy i ze sasiadka to sa argumenty z dupy. Nie trzeba byc z Krk zeby moc kupic cos ze sklepu Wisly. Moze rzecznika meczyc na tt o to? Jest tyle mozliwosci. Nowe wzory na kosxulkach i bluzach, jakies akcesoria typu kubki ceramiczne a nie te badziewne plastikowe, etui do telefonu, poduszki, podkladki pod mysz, reczniki, krawaty, spinki. Jest tyle mozliwosci a nikt z tego nir korzysta.
|
Bo to jest inwestycja. Z dużą stopą zwrotu, ale inwestycja... Trzeba mieć hajs, żeby zainwestować go w merchendising. I trzeba to zrobić z głową, a nie byle jak. Kiedyś ktoś tak zrobił i efekt w postaci kieliszków, kufli z logo S.S.A. i plakatów z Genkowem, widzicie w Wislackim Swiecie.