Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19315
Stary 27.11.2016, 21:11
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
choc nie sadze zeby kupowali kolejnego srodkowego pomocnika
Problem z Legią jest taki, że oni przyjęli strategię Bayernu. Bardziej niż o wzmocnieniu swojego składu myślą o osłabieniu konkurencji, więc faktycznie kupują zwykle po kilka osób na pozycję. Sprawdzi się to dobrze, nie sprawdzi się to grzeje ławę albo wchodzi na ogony, ale ważne, że nie gra u przeciwnika.
Odpowiedz cytując