AntyMod napisał(a):

|
choc nie sadze zeby kupowali kolejnego srodkowego pomocnika
|
Problem z Legią jest taki, że oni przyjęli strategię Bayernu. Bardziej niż o wzmocnieniu swojego składu myślą o osłabieniu konkurencji, więc faktycznie kupują zwykle po kilka osób na pozycję. Sprawdzi się to dobrze, nie sprawdzi się to grzeje ławę albo wchodzi na ogony, ale ważne, że nie gra u przeciwnika.