Festence napisał(a):

Jedynie co nie pasuje, to Załuska. W następnym meczu numer z ręcznikiem w bramce może nie przejść. Gość jest na poziomie Buchalika - co nie leci w niego, to gol. Nie wiem, czy obroniłby strzał na bramkę dla Arki, ale fakt, że gość nawet nie podjął próby obrony jest imo skandaliczny.
|
Przecież gdyby nie obronił sam na sam to prawdopodobnie bylibyśmy w dupie.
heoij napisał(a):

|
Coś mi się wydaje, że znudzi się im to gwizdanie. Może nie w tym sezonie, ale z czasem gwiżdżących będzie coraz mniej i w końcu zrozumieją, że szkodzą Wiśle. Bo tylko w jedności siła. Cała Wisła zawsze razem!
|
No tak, bo nie przyjdą....