Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 27.11.2016, 18:48
Festence napisał(a):Wyświetl post

Jedynie co nie pasuje, to Załuska. W następnym meczu numer z ręcznikiem w bramce może nie przejść. Gość jest na poziomie Buchalika - co nie leci w niego, to gol. Nie wiem, czy obroniłby strzał na bramkę dla Arki, ale fakt, że gość nawet nie podjął próby obrony jest imo skandaliczny.
Przecież gdyby nie obronił sam na sam to prawdopodobnie bylibyśmy w dupie.

heoij napisał(a):Wyświetl post
Coś mi się wydaje, że znudzi się im to gwizdanie. Może nie w tym sezonie, ale z czasem gwiżdżących będzie coraz mniej i w końcu zrozumieją, że szkodzą Wiśle. Bo tylko w jedności siła. Cała Wisła zawsze razem!
No tak, bo nie przyjdą....
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 27.11.2016 o godz. 18:54.
Odpowiedz cytując