Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 27.11.2016, 17:34
Też bym wolał Cywkę, ale zmiana Sadloka na Mójtę świadczy raczej o innych zamiarach Sobola i Kmiecika. Zresztą Tomek miał ostatnio jakiś uraz, więc wystawienie go też byłoby ryzykowne.

Niemniej jednak w kontekście wczorajszego meczu i formy Lecha szykuje się nam, imho, przedwczesny finał.
Odpowiedz cytując