|
Też bym wolał Cywkę, ale zmiana Sadloka na Mójtę świadczy raczej o innych zamiarach Sobola i Kmiecika. Zresztą Tomek miał ostatnio jakiś uraz, więc wystawienie go też byłoby ryzykowne.
Niemniej jednak w kontekście wczorajszego meczu i formy Lecha szykuje się nam, imho, przedwczesny finał.
|