|
właśnie takiego sklepu,asortymentu jaki mają m.in. legioniści...pełnego fajnie, z głową zaprojektowanych gadżetów (porównaj proszę...bez ideologi...ich kubki z naszymi plastikowymi z koszmarnym wyglądem niczym z lat 90-tych ),z nowoczesnymi, codziennymi t-shirtami niekoniecznie z rekinem , Pudzianem w kominarce,....tacy kibice są również ... nie trafia do mnie argument o obrzydliwie bogatej Warszawie, czy też naszej "świętej wojnie"... pozdrawiam
|