Ja mam po meczu zastrzeżenia do Załuski I Popovicia przy bramce dla śledzi! Popović nie potrzebnie zagrał ręką, a Załuska w 2 kolejnym meczu nawet nie podejmuje próby obrony tego strzału. Człowieku Ty jesteś bramkarzem i masz się rzucać, a nie stać w miejscu! i nie kiwać się!!! Dryblingi to Ty zostaw zawodnikom z pola! Jaki jest sens trzymania 3 bramkarzy skoro reprezentują podobny poziom! W styczniu rozwiązał bym kontrakt z Załuską i oczywiście z Mójtą! Co do Urygi to nie rozumiem po co on próbuje wyprowadzać piłkę. Nie baw się w to, bo tego nie umiesz, od razu podawaj piłkę do innego piłkarza!
Tak się zastanawiam kto jeszcze by mógł zagrać zamiast Mójty na lewej obronie w meczu z Lechem

? Ten człowiek kompletnie nie ma kondycji. On się nie nadaje do Ekstraklasy. 3 liga max