Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 27.11.2016, 15:43
kasiarz napisał(a):Wyświetl post
A mnie się zmiany średnio podobały.
Gdy wygrywamy 3-4 bramkami po 60 minutach to powinni wchodzić przede wszystkim młodzi , a nie Mójty , nawet na przełamanie.
Mójtą wyjdziemy najprawdopodobniej w środę z Lechem wszedł też przecież Bartosz. Liczyłem za to, że zamiast Zachary wejdzie Drzazga.
Odpowiedz cytując