kasiarz napisał(a):

A mnie się zmiany średnio podobały.
Gdy wygrywamy 3-4 bramkami po 60 minutach to powinni wchodzić przede wszystkim młodzi , a nie Mójty , nawet na przełamanie.
|
Mójtą wyjdziemy najprawdopodobniej w środę z Lechem

wszedł też przecież Bartosz. Liczyłem za to, że zamiast Zachary wejdzie Drzazga.