Wyświetl pojedynczy post
kasiarz
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 27.11.2016, 15:32
A mnie się zmiany średnio podobały.
Gdy wygrywamy 3-4 bramkami po 60 minutach to powinni wchodzić przede wszystkim młodzi , a nie Mójty , nawet na przełamanie.
Powód: przecinki
Ostatnio edytowane przez kasiarz : 27.11.2016 o godz. 15:33.
Odpowiedz cytując