Temat
:
[XVII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Arka Gdynia, 26 listopada, godz. 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
kasiarz
Member
Od: 09.2006
Offline
#
70
27.11.2016, 15:32
A mnie się zmiany średnio podobały.
Gdy wygrywamy 3-4 bramkami po 60 minutach to powinni wchodzić przede wszystkim młodzi , a nie Mójty , nawet na przełamanie.
Powód: przecinki
Ostatnio edytowane przez kasiarz : 27.11.2016 o godz. 15:33.
kasiarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kasiarz
Znajdź inne posty napisane przez kasiarz