konvict1993 napisał(a):

|
A ja pochwalę Denisa Popovicia, nie był tak spektakularny jak Mąka czy Brlek ale to dlatego że w tym meczu miał wykonywać czarną robotę. I wywiązał się z tego zadania. Świadczą o tym najwięcej odbiorów w drużynie-21 i fakt że zagrał piłkę 68 razy. Był dziś pierwszym trybikiem w maszynie. Przypominał Ostoję z tych dobrych meczy.
|
Wydaje mi się tylko, że to właśnie Popoviciowi uciekł Warcholak, gdy straciliśmy bramkę.