|
Kilka obserwacji po wczorajszym meczu ( o części napisano, ale może dodatkowo parę słów ).
1. Panie Rafale -po raz kolejny szczekałem pod stołem...
2. Dajmy grać młodszym bramkarzom...
3. Jeśli Brlek i Mączyński utrzymają taką formę do końca roku, to może się okazać, że za chwilę ich w klubie nie będzie...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|