crux.a napisał(a):

Chcę pochwalić zmiany. Weszli ci, którzy spieprzyli mecz z Pogonią. Dostali informację, że są potrzebni. Bardzo mi się to spodobało.
Świetny był Brlek. Jest wysoki, a szybki, dużo widzi, potrafi nieszablonowo zagrać.
Świetny był Mączyński. Kilka podań naprawdę klasa.
Świetny był Brożek. Popatrzcie, co on zagrał przy trzeciej bramce, jak gonił i dogonił tę piłkę!
Świetny był Małecki. Pracowity, agresywny, ta drużyna ma serce po lewej stronie!
Świetny był Głowacki. Pewny w obronie, doskonale podający.
Uryga to materiał na przyzwoitego stopera. Dla mnie duże zaskoczenie. Trzymam kciuki, żeby szybko strzelił swoją bramkę. Gra coraz pewniej.
Najsłabszy punkt - Załuska.
No i na koniec dwa słowa: Rafał Boguski. Snajper. Trzecia bramka to klasa światowa.
Do zobaczenia na Lechu!
|
Chciałem coś napisać o meczu, ale wszystko to zawarł w swoim poście kolega crux.a. W 100% się zgadzam.
Brawa dla Sobola, że zamiast wystawić Zachare, pozwolił zagrać Brlekowi. Za kadencji Wdowczyka wyszlibyśmy pewnie z tym pierwszym od pierwszej minuty.