Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1172
Stary 27.11.2016, 10:03
Cytat:
Pamiętajcie też, że nie dam sobie wejść na głowę i oczekuję elementarnego szacunku ze strony władz Kkubu.
Fajnie, że pozwalasz sobie tutaj na taką otwartość. Taka postawa może stanowić podstawę i zachętę dla reszty, która będzie skłonna mniej lub więcej zostawić. Natomiast ostatnie zdanie w Twoim poście brzmi niepokojąco i smutnie. Miejmy nadzieję, że to przypadkowe zgrzyty nie wynikające z niczyjej złej woli. Bardzo chciałbym wierzyć, że nie jest inaczej...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując