Cytat:
|
Pamiętajcie też, że nie dam sobie wejść na głowę i oczekuję elementarnego szacunku ze strony władz Kkubu.
|
Fajnie, że pozwalasz sobie tutaj na taką otwartość. Taka postawa może stanowić podstawę i zachętę dla reszty, która będzie skłonna mniej lub więcej zostawić. Natomiast ostatnie zdanie w Twoim poście brzmi niepokojąco i smutnie. Miejmy nadzieję, że to przypadkowe zgrzyty nie wynikające z niczyjej złej woli. Bardzo chciałbym wierzyć, że nie jest inaczej...