Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 27.11.2016, 09:37
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
gwizdy byly, sa i beda
Coś mi się wydaje, że znudzi się im to gwizdanie. Może nie w tym sezonie, ale z czasem gwiżdżących będzie coraz mniej i w końcu zrozumieją, że szkodzą Wiśle. Bo tylko w jedności siła. Cała Wisła zawsze razem!
Odpowiedz cytując