heoij napisał(a):

A co mają zrobić według Ciebie jeżeli rozmowa nie przynosi skutków? Obić mordę, żeby była afera?
Najgłośniej gwiżdżą Ci, których w ogóle to nie dotyczy.
|
Oczywiscie, ze nie. Chodzi mi tylko o to, ze gwizdy byly, sa i beda caly czas i zadna motywacja slowna miska czy innych tego nie zmieni. A ja tam nie gwizdam i nie pozdrawiam, mam to gdzies bo liczy sie tylko Wisla.