Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 27.11.2016, 08:55
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
A potem dalej gwizdali a misiek na E poszedł wiec jakoś slabo im to wysszlo
A co mają zrobić według Ciebie jeżeli rozmowa nie przynosi skutków? Obić mordę, żeby była afera?

Najgłośniej gwiżdżą Ci, których w ogóle to nie dotyczy.
Ostatnio edytowane przez heoij : 27.11.2016 o godz. 09:00.
Odpowiedz cytując