mitmichael napisał(a):

|
A potem dalej gwizdali a misiek na E poszedł wiec jakoś slabo im to wysszlo
|
A co mają zrobić według Ciebie jeżeli rozmowa nie przynosi skutków? Obić mordę, żeby była afera?
Najgłośniej gwiżdżą Ci, których w ogóle to nie dotyczy.