Temat: #12bohater
Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 27.11.2016, 08:54
Myślę, że powinniście sobie trochę odpuścić z tak ostrymi ocenami Framata i ZimZuma...
Do akcji się dołożyłem, ale niestety trochę wygląda to na desperackie działania. Chodzi mi przede wszystkim o to, że akcja to sygnał, że jest bardzo kiepsko z pieniędzmi. Poprzednia akcja jednak lepiej wyglądała specjalny mecz, coś jakby święto, trochę uczczenie byłych wybitnych gwiazd.
Odpowiedz cytując