|
Myślę, że powinniście sobie trochę odpuścić z tak ostrymi ocenami Framata i ZimZuma...
Do akcji się dołożyłem, ale niestety trochę wygląda to na desperackie działania. Chodzi mi przede wszystkim o to, że akcja to sygnał, że jest bardzo kiepsko z pieniędzmi. Poprzednia akcja jednak lepiej wyglądała specjalny mecz, coś jakby święto, trochę uczczenie byłych wybitnych gwiazd.
|