Po 0-1 zwątpiłem w tą drużynę, więc należy mi się środkowy palec,ale za chwilę pomyślałem,że Arka nie gra nic ostatnio więc musi być dobrze i było....my też mamy swój tercet BBM-
Brożek,
Boguski,
Małecki

.Szkoda meczu w Szczecinie....teraz trzeba się skupić na PP