Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 27.11.2016, 00:29
Chcę pochwalić zmiany. Weszli ci, którzy spieprzyli mecz z Pogonią. Dostali informację, że są potrzebni. Bardzo mi się to spodobało.

Świetny był Brlek. Jest wysoki, a szybki, dużo widzi, potrafi nieszablonowo zagrać.

Świetny był Mączyński. Kilka podań naprawdę klasa.

Świetny był Brożek. Popatrzcie, co on zagrał przy trzeciej bramce, jak gonił i dogonił tę piłkę!

Świetny był Małecki. Pracowity, agresywny, ta drużyna ma serce po lewej stronie!

Świetny był Głowacki. Pewny w obronie, doskonale podający.

Uryga to materiał na przyzwoitego stopera. Dla mnie duże zaskoczenie. Trzymam kciuki, żeby szybko strzelił swoją bramkę. Gra coraz pewniej.

Najsłabszy punkt - Załuska.

No i na koniec dwa słowa: Rafał Boguski. Snajper. Trzecia bramka to klasa światowa.

Do zobaczenia na Lechu!
Odpowiedz cytując