Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 26.11.2016, 23:47
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Co do Rafała i jego możliwości - a nie mówiłem?

Co niektórzy powinni odszczekać swoje inwektywy pod adresem naszego najlepszego strzelca i jednego z czołowych snajperów ekstraklasy
Ja tam się ciesze , bo Rafal wydaje się być chyba jednym z najbardziej niedocenianym graczem w naszej Wisle od kilku dobrych lat.
Odpowiedz cytując