Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.11.2016, 23:20
Piękny mecz naszych. Boguski znowu hattrick, który jak wiemy zdarza się raz na osiem lat Czapki z głów. Jeszcze asysta do Brozia na 5-1 świetna.

Środek pola dzisiaj też bardzo dobry mecz, Mąka i Brlek po profesorsku. Mały, Jovic i Sadlok wrócili, więc wróciła jakość na skrzydła. Gorzej, że w PP zagra Mójta...

Bardzo pewny występ Urygi, muszę przyznać, że po każdym kolejnym meczu jestem coraz bardziej pozytywnie zaskoczony, jak Alan sobie radzi.

Jedynie co nie pasuje, to Załuska. W następnym meczu numer z ręcznikiem w bramce może nie przejść. Gość jest na poziomie Buchalika - co nie leci w niego, to gol. Nie wiem, czy obroniłby strzał na bramkę dla Arki, ale fakt, że gość nawet nie podjął próby obrony jest imo skandaliczny.
Odpowiedz cytując