Od 15 minuty naprawdę dobrym mecz w naszym wykonaniu. Świetne szydła, zbieranie piłek, nieziemski RB9

. Oby tak dalej.
Natomiast zawsze kiedy jest wrzuta w nasze pole karne mam wielkie obawy, duża niepewność w naszych poczynaniach. Nie wiem też dlaczego Załuska próbuje dryblować zamiast szybko wybijać piłkę, kiedy jest pod presją. Jest bramkarzem, a nie ofensywnym pomocnikiem i nie powinien tak ryzykować, kiedyś to może skończyć się tragicznie.
Liczę na równie dobry mecz z Lechem. Obyśmy ruszyli tylko od pierwszej minuty.