Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 26.11.2016, 23:03


Od 15 minuty naprawdę dobrym mecz w naszym wykonaniu. Świetne szydła, zbieranie piłek, nieziemski RB9 . Oby tak dalej.
Natomiast zawsze kiedy jest wrzuta w nasze pole karne mam wielkie obawy, duża niepewność w naszych poczynaniach. Nie wiem też dlaczego Załuska próbuje dryblować zamiast szybko wybijać piłkę, kiedy jest pod presją. Jest bramkarzem, a nie ofensywnym pomocnikiem i nie powinien tak ryzykować, kiedyś to może skończyć się tragicznie.
Liczę na równie dobry mecz z Lechem. Obyśmy ruszyli tylko od pierwszej minuty.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując