Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 26.11.2016, 22:54
Drużyna zareagowała pozitiwnie jakby powiedział Henryk. Fakt, że mieliśmy szczęście kiedy Zjawiński kopnął prosto w bramkarza i w minucie odwróciliśmy losy tego meczu. To dobrze, że czasem szczęście jest przy nas
Nie byłem dzisiaj na R22 ale ból dupy komentatorów po tej nie wykorzystanej sytuacji Zorro trwał do końca meczu. Aż niedobrze od tego było.
No i dzisiaj mogli dla Wisły strzelać tylko ci na B. Boguski, Brlek. Brożek. Tylko Bartosz z metra do pustaka nie wbił
Tydzień temu my w dupę. Teraz my wygrywamy 5:1, a Szczecin dostaje czwórkę. Ta liga to naprawdę LOTTO Ekstraklasa.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując