|
Ja o Urygę zaczynam być coraz bardziej spokojny, o wiele gorzej mi się robi jak Mójta gra w obronie...
Alan mężnieje powoli na tym stoperze, już nie jest takim zahukanym chłopcem jak dostanie piłkę, coraz częściej wie jaki użytek zrobić ze swoich warunków fizycznych na tej pozycji. Trzymam za niego kciuki i życzę mu jak najlepiej.
Obstawiam: Załuska (Miśkiewicz) - Jović, Uryga, Głowacki, Sadlok - Boguski, Popović (Brlek), Mączyński, Małecki - Zachara, Brożek
|