|
Fajnie by było jakby Sobol dał szanse Bartoszowi na skrzydle i dał odpocząć Załusce, niech wroci Misiek. Wynik inny niż zwyciestwo bedzie porażką. Ten mecz powinien dać odpowiedź na pytanie czy odejście Wdowca spowodowało spadek wynikow czy szczecin był jednorazowym przypadkiem
|