Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9153
Stary 26.11.2016, 12:50
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
No bardzo łyso Miód na moje serce ta ukryta zazdrość
Nie ma sie czym chwalić. Gdyby nie PZPN i jego czarni wysłannicy na boiskach Ekstraklasy to byście co najwyżej w LE mogli sobie pograć. Nigdy nie zdominujecie Ekstraklasy tak jak to robiła Wisła. Nawet za te dziesiątki milionów, które dostaniecie z LM.
Powiedz jakie to uczucie gdy mistrzem zostaje sie tylko dzięki pomocy sędziów, którzy są głównie z mazowsza i okolic? Pamietam jak wam Musiał sędziował to płakaliście jak małe bobry, bo pomóc nie chciał
Odpowiedz cytując