Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11745
Stary 26.11.2016, 10:06
Powoli ta rozmowa o sponsorze koszulkowym sprowadza się do tego że czekamy na niego jakby miał przywrócić świetność. A to chyba nie będzie nic innego jak przedłużenie egzystencji do wiosny. Warto o tym pamiętać przy rozpływaniu się jakie to transfery nas czekają w przerwie.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując