|
Nie Layoness początkowo chciało zostać partnerem strategicznym, czyli wykupić miejsce w centralnej części koszulki meczowej, co zostało potwierdzone przez przedstawicieli tej firmy. Media spekulowały, iż miała to być kwota rzędu 2,5-3 mln + bonusy z pakietu lojalnościowego.
Jednak jak przyznała Pani prezes w czasie negocjacji zgłosiła się inna firma, która wyraziła chęć sponsoringu, ale zaznaczyła, że interesuje ją tylko i wyłącznie koszulka. Na prośbę władz Wisły Layoness trafi na rękawki, kosztem tej innej firmy.
Być może rzeczywiście jest to Bet at home i czekają do stycznia/lutego.
|