|
Kupiłem przed chwilą kalendarz i jest napisane, że dostawa do stycznia 2017, zobaczymy.
Dla mnie akcja na plus, choć wiadomo, że każdy z nas by chciał aby takich nie było lub były np. na konkretny cel, typu malowanie stadionu, powstanie drugiej strefy kibica czy coś takiego.
Jakby nie było w tego typu projektach jesteśmy bezkonkurencyjni i info idzie w "świat".
|