Temat: #12bohater
Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 25.11.2016, 14:43
Kupiłem przed chwilą kalendarz i jest napisane, że dostawa do stycznia 2017, zobaczymy.
Dla mnie akcja na plus, choć wiadomo, że każdy z nas by chciał aby takich nie było lub były np. na konkretny cel, typu malowanie stadionu, powstanie drugiej strefy kibica czy coś takiego.
Jakby nie było w tego typu projektach jesteśmy bezkonkurencyjni i info idzie w "świat".
Odpowiedz cytując