Temat: #12bohater
Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 25.11.2016, 10:42
Akcja super. Bardzo mi się podoba. Ale niestety musze wbić szpileczkę.
Skoro pozyskanie środków z akcji nie warunkuje być albo nie być klubu i są to dodatkowe środki dlaczego wybrano tak niefortunny termin akcji.

W moim przypadku koniec roku to okres największych wydatków: mikołajki, prezenty świąteczne, organizacja świąt, impreza sylwestrowa itp. Angażuje się też w akcję szlachetna paczka a to też wydatek.

Zatem moje zaangażowanie finansowe zamiast poziomu 300-500 zł będzie na poziomie max 100 zł.

To tak ode mnie bo zastanawiam się czy ktoś takie coś brał pod uwagę. Wg mnie na wiosnę akcja przyniosła by lepsze efekty....
Odpowiedz cytując