Kocur napisał(a):

|
Dokładnie, podkupili gościa za pomocą PZPN to teraz dostali z nawiązką. Najwiekszy wpierd ... w historii.
|
Zapewniam cię, że nie największy. Do największego to było daleko. Chyba od niedawna interesujesz się piłką
Jaka tu frustracja. Wisła to pewnie wyszłaby z grupy

Ale co innego wam zostało? Chyba nic, bo was leje Pogoń 6:2
