Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9150
Stary 24.11.2016, 21:07
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, podkupili gościa za pomocą PZPN to teraz dostali z nawiązką. Najwiekszy wpierd ... w historii.
Zapewniam cię, że nie największy. Do największego to było daleko. Chyba od niedawna interesujesz się piłką


Jaka tu frustracja. Wisła to pewnie wyszłaby z grupy Ale co innego wam zostało? Chyba nic, bo was leje Pogoń 6:2
Odpowiedz cytując