Kaan napisał(a):

Za niedługo skończą się bilety dla DD i MOPS. Jeżeli organizacyjnie jest to możliwe, to liczę na dalszą pulę.
|
Bilety mają się pojawić na kolejne mecze, ale tutaj Fans4club muszą się dogadać z Klubem
@Fans4Club 23.11
rozmawiamy o zwiększeniu puli dla DD, także można śmiało kupować 👏 @WislaKrakowSA