Temat: #12bohater
Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 24.11.2016, 14:22
Kaan napisał(a):Wyświetl post

Za niedługo skończą się bilety dla DD i MOPS. Jeżeli organizacyjnie jest to możliwe, to liczę na dalszą pulę.
Bilety mają się pojawić na kolejne mecze, ale tutaj Fans4club muszą się dogadać z Klubem

@Fans4Club 23.11
rozmawiamy o zwiększeniu puli dla DD, także można śmiało kupować 👏 @WislaKrakowSA
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując