Temat
:
[XVII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Arka Gdynia, 26 listopada, godz. 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
kalafior1993
Member
Od: 04.2016
Offline
#
12
24.11.2016, 09:58
Coś czuje, że to będzie mecz Brożka. Dużo ostatnio dawał zespołowi ale brakowało goli, a jak go dobrze znamy często się zacina na kilka meczy a potem strzela seriami
kalafior1993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalafior1993
Znajdź inne posty napisane przez kalafior1993